Taşınabilir El Terminali Tamiri

Taşınabilir El Terminali Tamiri

Elterminalitamiri.com, müşterilere profesyonel bir taşınabilir terminal, barkod tarayıcı onarım ve bakım hizmeti sunar. Kendini işine adamış ve yetenekli onarım ekibimiz, müşterilerin donanım sorunlarını çözmek için en verimli, zamanında ve kaliteli hizmeti sağlayacaktır.

Verimli ve garantili işlememiz, termal barkod bantları, barkod etiketleri, kablosuz veri toplama ve diğer mobil terminaller gibi çok çeşitli el terminalleri ve taşınabilir terminaller için başarılı bir şekilde onarım çözümleri sunmamızı sağladı. Onarım sürecimizi tamamladıktan sonra, onarılan el terminallerinin fabrika spesifikasyonlarını karşıladığını ve normal çalışmayı sürdürdüğünü doğrulamak için gerekli bir test gerçekleştiriyoruz.

Tavsiyemize ihtiyacınız var mı? 0216 537 14 39 numaralı telefondan bizi aramaktan çekinmeyin

Yaygın barkod okuyucu sorunları

Tarayıcınızla barkod okurken bazen sorun yaşıyor musunuz? Tarayıcıyı yanlış tutmak veya yanlış açıda monte etmek kadar basit bir şey olabilir veya tarayıcı okumaya çalıştığınız semboloji için yapılandırılmamış olabilir. Yaygın barkod tarama sorunlarını çözmek için bazı ipuçları aşağıda verilmiştir.

Kullanıcı hatası / Yanlış okuma konumu

Öğe birden çok barkodla etiketlenmişse doğru barkodu taradığınızdan emin olun.

Tarayıcı yapılandırması

Tarayıcınızın, taramak istediğiniz barkod türü için yapılandırıldığından emin olun. Yalnızca görüntüleyici lazerleri ve kamera yönlendirme tarayıcıları 2D barkodları okuyabilir.

Mekanik veya elektriksel sorunlar

Pil durumunu kontrol edin. Tarayıcının prize sıkıca takılı olduğundan emin olun. Tarayıcı merceğinin temiz olduğundan emin olun.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir